• Yakuplu Mah. Kanuni Cad. No:28 D:9 Beylikdüzü/İstanbul
  • +90 (530) 023-3551
  • info@senkronizetekstil.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Senkronize Tekstil, 2020 yılında Fatih ŞAKLAROĞLU tarafından kurulmuştur. Ev tekstili üretimi ile başlayan firma hızlıca ihracata yönelmiş. Başta Avrupa ülkeleri, Rusya, Afrika ve Amerika pazarında ürünlerini ihraç etmektedir. 2022 yılında ise Denim hazır giyim pazarına girmiştir.
Modern makinelerle kendini sürekli yenileyen, sektörün ihtiyaçlarını ve isteklerini takip eden firmamız her konuda inovasyon çalışmalarıyla kesintisiz sürdürmektedir. Firmamız; ev tekstili, hazır giyim, sektörlerine kaliteli ve bol çeşitli ürünler üretmektedir.
Senkronize Tekstil bulunduğu sektörde sadece kaliteli bir tercih değil bir gereksinimdir. Kendi sektörümüzde de dâhil olmak üzere, makine parkurumuzda, deneyimli çalışanlarımız ve üstün nitelikli yönetim kadromuzun da katkılarıyla yaptığımız üretimlerin hizmet verdiğimiz tüm sektörlere katkı sağlayacağı inancındayız.
Üretim tekniklerini sürekli geliştirerek insan ve çevreye değer veren, verimliliği ön planda tutan üretim tekniklerini uygulayarak, faaliyet alanımızla ilgili yasal şartlara uygun üretim yapmaya devam etmek ilk hedefimizdir.
Ürün ve müşteri çeşitliliğini geliştirerek yurt içi ve yurt dışındaki sektörleri SENKRONİZE kalitesiyle tanıştırmak için gereken çalışmaları yapmaktayız.
Müşterilerimizle güvene dayalı, güçlü ve daimi ilişkiler kurma yolunda emin adımlar ile büyümeye devam ediyoruz.

 

WhatsApp