Vizyonumuz

Vizyonumuz, saygı duyulan, uluslararası, ilgi uyandıran bir şirket olmak; markalarımız ve ürünlerimizle mevcut pazarda sürdürebilirliğimizi garanti altına almaktır.

Misyonumuz

Kalite ve tasarımı bir araya getiren halılarımızı ulusal ve uluslararası farklı proje alanlarında kullanıma sunmaktır

Değerlerimiz

Üretim ve işletme modellerimiz ile doğaya ve insana saygı duyuyoruz. Sorumluluk sahibiyiz. Tutkulu, meraklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahibiz. Sonsuz tasarım ilkemiz şıklığı ve özgürlüğü temsil ediyor. Yetenekli ve deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Müşteri odaklıyız. Sözlerimizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermeyiz.

Hedefimiz

Müşterilerimiz beklentisinin ötesinde kalite ve servis sunmak, personelimiz için devamlı olarak kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlamaktır.

İlkelerimiz

En önemli varlığımız insanımız. Biz güçlüysek beraber güçlüyüz. Bu yüzden ilkemiz, en iyi insan kaynağını her ne pahasına olursa olsun bulup eğitmek, kurumumuza ve ülkemize kazandırmaktır. Arzumuz ise, insanımızın kariyerinin birinci gününden son gününe kadar sürekli gelişme, eğitime açık ve tecrübe odaklı olmasıdır.

İlişkilerimiz

Personelimizle, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ilişkilerimizin esası; karşılıklı saygı, güven ve kazanç üzerine kurulur.

Müşterilerimiz

İşimize her sabah gelmemizin tek sebebi en değerli kazancımız olan müşterilerimizdir.

Başarımızın tek ve vazgeçilmez kaynağı, sahip olduğumuz ve olacağımız müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet vermek, müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçileri arasında olmabilmektir.

Gelişme

Anlık değişmekte olan pazarlarda, daha iyi servis ve teknoloji işimizin temel taşıdır. Kurum kültürümüzde imkansız sözcüğüne yer olmadığı için biz teknoloji, kalite ve servis anlamında imkansızı başarmak için çalışırız.

Sonuç

Biz Senkronize Tekstil olarak, her zaman en iyisini yapmak ve de bulunduğumuz ve bulunacağımız dünya piyasalarında müşterilerimizin en güvendiği tedarikçi olabilmek için çalışıyoruz.

Başarı

100%

Tasarım

100%

Güven

100%

İmkansız

0%